Програмска схема

Понедељак
06:00 Охридски пролог
06:20 Акатист ангелским силама
07:00 Јутарњи програм
10:00 Реч пастира
11:00 Српски мост
13:00 Слово
15:00 Житије светих
16:00 Догађаји
17:00 Акатист Св. Јовану Крститељу
17:30 Охридски пролог
18:00 Вечерас у Београду
18:15 Веронаутика
19:00 Српски мост (реприза)
21:00 Збор зборила господа хришћанска
23:00 Реч пастира (реприза)
00:30 Збор зборила господа хришћанска (реприза)
* Кратке вести емитујемо у 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 13:00

Уторак
06:00 Охридски пролог
06:20 Акатист Св. Јовану Крститељу
07:00 Јутарњи програм
10:00 Под знаком питања
11:00 Српски мост
13:00 Слово
15:00 Житије светих
16:00 Догађаји
17:00 Акатист страдању Христовом
17:30 Охридски пролог
18:00 Вечерас у Београду
18:15 Веронаутика
19:00 Српски мост (реприза)
21:00 Збор зборила господа хришћанска
23:00 Под знаком питања (реприза)
00:30 Збор зборила господа хришћанска (реприза)
* Кратке вести емитујемо у 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 13:00

Среда
06:00 Охридски пролог
06:20 Акатист страдањима Христовим
07:00 Јутарњи програм
10:00 Реч пастира
11:00 Српски мост
13:00 Слово
15:00 Житије светих
16:00 Догађаји
17:00 Акатист Св. Апостолима Петру и Павлу
17:30 Охридски пролог
18:00 Вечерас у Београду
18:15 Веронаутика
19:00 Српски мост (реприза)
21:00 Збор зборила господа хришћанска
23:00 Реч пастира (реприза)
00:30 Збор зборила господа хришћанска (реприза)
* Кратке вести емитујемо у 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 13:00

Четвртак
06:00 Охридски пролог
06:20 Акатист Св. Апостолима Петру и Павлу
07:00 Јутарњи програм
10:00 Под знаком питања
11:00 Српски мост
13:00 Слово
15:00 Житије светих
16:00 Догађаји
17:00 Акатист Часном Крсту
17:30 Охридски пролог
18:00 Вечерас у Београду
18:15 Веронаутика
19:00 Српски мост (реприза)
21:00 Збор зборила господа хришћанска
23:00 Под знаком питања (реприза)
00:30 Збор зборила господа хришћанска (реприза)
* Кратке вести емитујемо у 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 13:00

Петак
06:00 Охридски пролог
06:20 Акатист Часном Крсту
07:00 Јутарњи програм
10:00 Реч пастира
11:00 Српски мост
13:00 Слово
15:00 Житије светих
16:00 Догађаји
17:00 Акатист свима светима
17:30 Охридски пролог
18:00 Вечерас у Београду
18:15 Веронаутика
19:00 Српски мост (реприза)
21:00 Збор зборила господа хришћанска
23:00 Реч пастира (реприза)
00:30 Збор зборила господа хришћанска (реприза)
* Кратке вести емитујемо у 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 13:00

Субота
06:00 Охридски пролог
06:20 Акатист свима светима
08:00 Јутарњи програм
09:00 Вежбање и здравље
10:30 Недељник Архиепископије београдско-карловачке
11:00 Будимо људи
12:00 Мој вероучитељ
13:00 Збор зборила господа хришћанска
15:00 Житије светих
16:00 КиМ хроника
17:00 Акатист Исусу победитељу смрти
17:30 Охридски пролог
19:00 Тумачење Еванђеља
20:00 Мој вероучитељ (реприза)
21:00 Будимо људи (реприза)
22:00 Историјска читанка (реприза)
23:00 Збор зборила господа хришћанска (реприза)

Недеља
09:00 Духовна музика
11:30 Недељник Архиепископије београдско-карловачке (реприза)
12:00 Препознавање
13:30 Збор зборила господа хришћанска
15:00 Вежбање и здравље (реприза)
16:00 Стазама православља (свака прва недеља у месецу)
16:30 КиМ хроника (реприза)
17:00 Акатист ангелским силама
17:30 Охридски пролог
18:00 Историјска читанка
19:00 Исон
21:00 Препознавање (реприза)
22:30 Збор зборила господа хришћанска (реприза)